מנעולן ברמת גן מקצועי ואמין

בכל תחום קיימים אנשי מקצוע מעולים אבל כשאנחנו זקוקים לאחד מהם חשוב מאד לקבל המלצה על בעל מקצוע מעולה, שיהיה מקצועי אמין וזריז.

מנעולן ברמת גן יצאת צדיק

אני מנעולן כבר קרוב לעשרים שנה ומשרת בנאמנות לקוחות רבים בעיקר מאזור רמת גן והמרכז.
בעל תעודת מנעולן בכיר מארגון המנעולנים בישראל ובעל אישור מטעם משטרת ישראל לפעול בתחום זה.
אין יום שלא מגיעים אלי לקוחות חדשים בזכות המלצה של אחד הלקוחות שלי או בזכות העובדה שהופעתי בתכנית הטלוויזיה של גדעון רייכר ונקבע כי אני מנעולן יצאת צדיק
כל מי שמכיר אותי וקיבל ממני אי פעם שירות, לא הופתע מהעובדה שזכיתי בתעודה ובמדליה מנעולן יצאת צדיק, זו דרך החיים שלי, אני נותן שירות אישי ומקצועי, משתדל לתת פתרונות מהירים ברגעים קשים שבהם אנשים לא יכולים להיכנס לביתם או למכוניתם, או לחילופין לא יכולים לצאת מביתם כשהם ממהרים לעבודה או לכל פעילות אחרת.מנעולן ברמת גן
הקיץ קרב, אנשים רבים עוברים דירה ואני ממליץ ללקוחות שעוברים דירה, הן לדירה משלהם והן לדירה שכורה, להתקין צילינדר חדש כדי שהדיירים הקודמים לא ייכנסו לדירה שכבר לא נמצאת בבעלותם.
מנעול עליון היא תוספת מומלצת בכל דלתות הכניסה, במיוחד בבתים שבהם הילדים נמצאים בבית ללא מבוגר במשך כמה שעות לאחר שעות הלימודים.

מנעולן ברמת גן והמרכז

מנעולן ברמת גן ובאזור המרכז נקרא לקריאות שירות רבות במהלך היום והלילה, אני עושה כל מאמץ לעזור לכל אחד באופן אישי ולפתור כל בעיה במהירות.
העובדים שלי ואני מטפלים בכמה סוגים של משימות, פריצת דלתות כשאבד המפתח ואי אפשר להיכנס הביתה, ופריצת דלתות כשהמנעול תקול ואין אפשרות לסובב את הצילינדר.
כדי לא להכביד על הלקוחות, אני עושה מאמץ לתקן את הצילינדרים ואת פתחי הדלתות כדי לא להיגרר להוצאה כספית כבדה.
אך כשאין ברירה אני מראה ללקוח את חומרת מצבו של הצילינדר ומסביר לו שאין ברירה אלא להחליף לצילינדר חדש כדי שלא יקרה לו שוב מצב שאי אפשר לפתוח או לנעול את הדלת.
עלות השירות והתיקון היא הגונה ואינה יקרה.

שירותים מיוחדים הניתנים על ידי מנעולן ברמת גן

שרות נוסף שאני מעניק הוא פתיחת דלת של כספות, יש מקרים ששוכחים את הקוד או שהדלת נתקעת עקב בעיה מכאנית.
אם אחד מבני הבית לא יכול לצאת מהחדר עקב טריקת דלת הממ”ד הכבדה, או לחילופין לא יכול לצאת מהשירותים או מהאמבטיה עקב מנעול לתקול, אני מגיע לביתם משחרר את התקלה בעזרת כלי העבודה שלי, ורק אם קיים צורך, מחליף מנעול ומפתח באישור בעל הדירה.

 

לחצו כאן לקריאת במצב חירום עבור – מנעולן מומלץ במרכז