אורטופד ברכיים מומלץ – שימו לב לא כל אורטופד מומחה בהחלפת מפרקים

כאשר אנחנו חושבים על פציעות ברכיים מורכבות אנחנו ישר חושבים על ספורטאים המבצעים פעילות אינטנסיבית המפעילה לחץ גדול על הברכיים ואשר גורמת לפציעות המחייבות התערבות כירורגית. אך זוהי הטיה הפועלת פה והאמת היא שברכיים בעיתיות נפוצות אצל כלל האוכלוסייה ולא רק אצל ספורטאים, פשוט על ספורטאים אנחנו שומעים יותר בתקשורת. אם אתם סובלים מכאבים בברכיים אנחנו ממליצים לכם לא לסבול אלא לפנות אל אורטופד מומחה ברכיים אשר יטפל בכם בצורה הטובה ביותר שיש. ההמלצה שלנו היא לפנות מראש אל אורטופד בעל התמחות בהחלפת מפרקים וזאת מכיוון שלו יש את הידע השלם והטוב ביותר מתי לבצע החלפה של המפרק ומתי לנקוט בגישה שמרנית יותר ולא להחליף את המפרק. אורטופד בעל מומחיות אחרת לא יוכל להעניק לכם את הטיפול המיטבי וזאת פשוט בגלל שהידע שלו לא מספיק מקיף ועל כך אתם חייבים לתת את הדעת.

אורטופד ברכיים מומלץ – מדוע כדאי לבחור באורטופד עם ניסיון מחו”ל?

הבחירה באורטופד היא חשובה ביותר מכיוון שהיא תכריע האם הטיפול שלכם יתנהל בצורה הטובה ביותר והאם הכאבים ייפתרו בצורה מהירה. לכן אנחנו רוצים להמליץ לכם גם לבחור אורטופד בעל ניסיון בחו”ל. נכון הרפואה בארץ היא ברמה מאוד גבוהה ואין ספק כי הרופאים בה מצוינים. אך אתם חייבים לזכור כי הארץ שלנו היא קטנה ורופא הצובר ניסיון בחו”ל נחשף אל מגוון עצום של שיטות ואופרציות אשר אינן תמיד קיימות בארץ. לכן ברגע שאתם בוחרים ברופא עם ניסיון מחו”ל אתם יכולים להיות הרבה יותר שלמים עם הבחירה שלכם ולדעת כי תקבלו את הטיפול הטוב ביותר שיש והאיכותי ביותר שיש.

אורטופד ברכיים מומלץ – בחרו בחכמה בחרו בד”ר פורמן

אם אתם רוצים להבטיח טיפול איכותי על ידי מקצוען אמתי פנו אל ד”ר פורמן. ד”ר פורמן הוא שוויצרי אשר עלה לישראל עקב אהבתו לארץ ואשר הספיק לעבוד הן בבית חולים מוביל בשוויץ והן לעשות התמחות בטורונטו תחת הפורופסור הנודע אלן גרוס אשר מנהל את המחלקה המובילה בעולם לניתוחי החלפות מפרקים. ד”ר פורמן הוא מומחה לניתוחי החלפות מפרקים ברך וירך עם תת התמחות בניתוחי החלפות מפרקים ראשוניות ורביזיות בברך וירך. ד”ר פורמן מקפיד לעבוד עם הציוד החדיש ביותר והמתקדם ביותר שיש בכל ניתוח וניתוח שהוא מבצע. תודות לניסיונו, הכשרתו ולימודיו הבלתי פוסקים ד”ר פורמן הוא אחד הרופאים המובילים בארץ בתחום של החלפות מפרקים.