מה כוללים סרטי תדמית לשם מיתוג?

סרטוני תדמית לעסקים לשם מיתוג כוללים הוראות סרטון – הללו עשויים להיות סרטונים שמראים איך להשתמש במוצר שלכם או לענות על שאלות בתחום. הינם עשויים אף להיות סרטונים שמציגים את השימוש במוצר שלכם בצורה חדשנית או ייחודית. כמו כן קיימות ביקורות מוצר – תוכן שנוצר באמצעות משתמשים, כמו ביקורות מוצרים, מהווה דרך יעילה לשתף את המסר של המותג שלכם על ידי צד ג'. אומנם הדבר אינו פשוט לשליטה, אבל במידה והנכם מקבלים ביקורת טובה, עליכם לבקש אישור לשתף אותה בדף המותג שלכם. הצצה מאחורי הקלעים – בני אדם מעוניינים לעבוד עם בתי עסק שמשדרים אנושיות כלפיהם.
מענק של הצצה לצרכן לחברה שלכם או ראיונות עם העובדים שלכם יעזרו בהעצמת המותג שלכם.

קיימות המון אפשרויות, אבל המפתח לפרסום של סרטוני תדמית הינו יצירת תוכן שלא מבוסס רק על ביצוע מכירה. תנסו להיכנס לנעליים של הצרכנים שלכם ותשאלו את עצמכם – האם הייתם צופים בסרטון הזה? בעודכם הנכם שוקלים לבצע קמפיין באופן הזה. זאת ועוד,  הנכם עשויים לשים את עיקרי השיווק שלכם מאחורי אותו סרטון. שתפו אותו ברשתות החברתיות, באתר האינטרנט שלכם, ותעודדו את הצרכנים לשתף ולהגיב גם כן. אחת הדרכים הטובות למנף סרטוני תדמית לעסקים הינה להציע אותם על ידי פלטפורמת
פרסום אנדמית של קניות, כמו למשל אפליקציית קניות. הנכם עשויים למנף סרטוני תדמית, אשרר נמצאים באסטרטגיות באפליקציות אלו, על מנת לסייע למותג שלכם לבלוט ולהגביר את המודעות של הצרכנים.

מה המעלות של סרטוני תדמית לעסקים?

סרטוני תדמית לעסקים קרובים לחוויה חושית מלאה, אשר מרבית המשווקים עשויים להציע. קיימים הרבה משווקים, אשר מצפים קדימה לחוויות מציאות מדומה על מנת לחלוק תוכן. אז סרטון תדמית לעסק מהווה את הדרך הכי מיטבית לפנות לכמה שיותר חושים של קונה בו זמנית. סרטון תדמית איכותי יספר סיפור טוב יותר מכל מדיום אחר באמצעות שימוש בחושי ראייה וצליל, על מנת לסייע לצופים לעבד מסר. התוכן של סרטוני תדמית משתף בקלות בשל כך שהינו בעל נטייה להיות קצר. בתור רוכשים, ניתקל בסרטון תדמית בן שתי דקות, לוקחים אותו ואז משתפים אותו פחות מחמש דקות. בפרק הזמן הקצר הזה, הרוכש שלכם אינו רק עיבד את המידע שמסרתם, כי אם אף העביר אותו לבעלי עניין אחרים בתהליך הרכישה מכם.

מה המגרעות של סרטון תדמית עבור עסקים

אפקט המחיר – אף במידה והמשווקים מייצרים סרטוני תדמית לעסקים משלהם ואף במידה והינם שוכרים חברת הפקת וידאו מקצועית, קיימות בוודאות הוצאות אשר קשורות לשיווק תוכן וידאו שנמנעות על ידי דילוג על וידיאו יחד. לפעמים, העלויות נתפסות כרבות מכפי שהן הלכה למעשה ויותר מדי משווקים מונעים על ידי וידאו בשיווק התוכן שלהם לדוגמא סרטון לחברת ניקיון העוסקת בטיאוט כבישים ופרסום השירות בגוגל