שירותי Software Services הם דבר נפוץ ונדרש מאוד בעולם ההייטק הישראלי והגלובלי.

עולם התוכנה עומד ביסוד כל תעשיית ההייטק ומצריך שירותים של פיתוח ובדיקות שיכולים לתת מענה בפיתוח של מוצרים טכנולוגיים חדשים ובתוכנות שמיועדות למגוון שימושים בשוק הפרטי והעסקי.  

כל תוכנה חדשה שנכתבת בעולם מבוססת על שפת פיתוח כלשהי. לכל תחום יש את שפות התכנות הנפוצות שלו, כך שמוצרים ממוחשבים שונים מצריכים ידע מעשי ותאורטי בשפות שונות ורבות. בעולם ה-WEB, למשל, שפות התכנות הנפוצות ביותר הן JavaScript, JQuery, PHP, Angular, JAVA,Dot Net  ועוד.

שפות אלו נדרשות לפיתוח והקמה של אתרים, והןsoftware services מחולקות לשפות צד שרת ושפות צד לקוח. שפות צד שרת אחראיות על "מאחורי הקלעים" של האתר, על המידע הנמצא בבסיס הנתונים שלו ועל המערכת הנמצאת בשרת הווב.

לעומת זאת, שפות צד לקוח הן שפות שהיישום שלהן מתבצע לא בשרת, אלא בדפדפן של משתמש הקצה.

שפות אלו הן מה שהופך אתרים באינטרנט לאינטראקטיביים ומאפשרות ביצוע מגוון עצום של פעולות במערכות אינטרנטיות שונות. 

מגוון האפשרויות הגלומות בעולם ה-Software Services

כפי שלעולם הווב יש את השפות שלו, לתחומים אחרים של פיתוח תוכנה ואפליקציות יש שפות ייעודיות אחרות, כמו Python, Ruby on Rails, Visual C# ועוד. חברות שמעניקות שירותי Software Services, צריכות להכיל צוותים מקצועיים שבקיאים בשפות תכנות שונות, כך שיוכלו לספק פתרונות מקצועיים בעולמות תוכנה מגוונים. 

שירותי תוכנה משמשים גם בשלבי פיתוח שונים של מוצרים טכנולוגיים וממוחשבים, וגם בשלב הבדיקות שלהם. כדי לספק שירותי תוכנה מקצועיים נדרש ידע מצטבר רב ויכולות מקצועיות גבוהות.

חברת רייצ'יפ וריפיקיישן מתמחה במתן שירותים מהסוג הזה למגוון חברות בעולם התוכנה והחומרה. למעשה, גם בעולם החומרה יש צורך בשירותי תוכנה מקצועיים, בייחוד כאשר יש צורך לבצע התאמות שונות של מוצרים ובדיקות שלהם.

פנו אלינו עוד היום לפגישה ייעוץ ראשונית >>

>> חזור לקטגורית מאמרי הייטק