פיתוח עולמות חדשים של מציאות מדומה VR Develop הוא דבר שמצית את הדמיון ויכול להיות בעל ערך רב בעולם הפרסום וגם בעולמות הבידור והגיימינג.

בעזרת מציאות מדומה ניתן לברוא כל עולם שרוצים, והכל תוך אפשרות לצפות במרכיביו ב-360 מעלות ותוך יכולת להפעיל אביזרים וחפצים שונים בתוכו.

עולם המשחקים עושה שימוש אפקטיבי מאוד ביכולות של המציאות המדומה, אך ניתן להשתמש ביכולות האלו גם לצורך הפקת סרטונים מסוגים שונים וכן יצירת סביבות למידה ותכנים שיווקיים ותדמיתיים. 

מי שלא מכיר את החוויה של הכניסה לתוך עולם המציאות המדומה צפוי להתרגש מעוצמת החוויה והגירויים המגיעים מכל עבר. מדובר בחוויה מיוחדת שאינה דומה לשום דבר אחר, והיכולת שלה לתת לעולמות ווירטואליים תחושה מציאותית היא הסיבה המרכזית לכך. 

כיצד ניתן לצפות במציאות מדומה?

כדי להיכנס לתוך עולם המציאות המדומה יש להצטייד במשקפי VR. קיימות כיום בשוק מספר חברות שמציעות מכירה של משקפיים כאלו, וניתן למצוא אותן גם בחנויות שונות בישראל.VR Develop

אם בעבר משקפי מציאות מדומה היו יקרים מאוד, הרבה מעבר לרמת ההשגה של הצרכן הפרטי הממוצע, כיום ניתן לרכוש משקפיים כאלו במחיר של כמה מאות דולרים ספורים, ובעתיד המחיר הזה עוד צפוי לרדת, ולהפוך את משקפי ה-VR למוצר ביתי נפוץ ביותר. 

VR Develop – השלב הבא של עולם הפרסום

מכיוון שמשקפי מציאות מדומה עתידים להיות מוצר צריכה סטנדרטי, עולם הפרסום והשיווק צריך להתחיל ולהיערך לכך.

כבר כיום ניתן למצוא בישראל אלפי אנשים שמצוידים במשקפי VR, ולכן חברות רבות עוסקות בפיתוח של אפליקציות ייעודיות לתחום זה. בנוסף לאפליקציות של VR, ניתן כיום גם להפיק סרטי תדמית וסרטונים שיווקיים בטכנולוגיית המציאות המדומה.

הדבר מאפשר להכניס את הצופה או המשתמש לתוך עולם שנתפר למידותיו, ובו הוא יכול לא רק לצפות במוצר או בסרטון כמו במציאות, אלא גם לעשות בו שימוש ווירטואלי.

הדבר מבשר על פתיחת אינספור אפשרויות שיווקיות ומעשיות, החל מהכשרה של רופאים מנתחים בחדר ניתוח מדומה, ועד התנסות במוצרים שונים עוד בטרם יציאתם לשוק.

>> עוד מאמרים של עולם ההייטק